Kunst/Cultuur,  Stadsnieuws

Street Art against plastic pollution awards in Kijkduin

Street Art against plastic pollution awards
Sophia den Breems wint Street Art against plastic pollution awards

Al eerder schreef ik het bericht, dat Kijkduin omgetoverd wordt tot een waar “graffiti walhalla”.
De afgelopen maanden zijn artiesten uit diverse landen druk bezig geweest alles, maar dan ook alles te versieren met kunst. Niet alleen wanden, maar ook vloeren en zelfs daken.
Dit alles in het thema tegen de plastic vervuiling.
Op vrijdag 6 september was een speciale dag: de Street Art against plastic pollution awards werden uitgereikt.

Door Ringo Mollinger (van The Hague Street Art) was ik uitgenodigd voor de Street Art against plastic pollution awards. Ondanks dat we druk bezig zijn met ons huis (een totale reorganisatie) wilde ik er dolgraag heen. Hoe zou Kijkduin er nu uit zien? Welke mooie kunstwerken zouden er te zien zijn?

gezellige middag
gezellige middag

Het was gelukkig druk: veel mensen waren op deze “prijsuitreiking” afgekomen.
En ja, er was ook veel te bewonderen. Lekkere hapjes en drankjes én muziek maakten het erg gezellig.
Natuurlijk heb ik ook, voor zover mogelijk, een paar foto’s gemaakt.
Mijn kleine lens had kuren en weigerde dienst (definitief helaas) dus alles moest met de zoomlens. Ik zal voor oktober dus nog een keer terug moeten!

graffiti
Prachtige graffiti

Ringo Mollinger vertelde, dat het nog steeds niet af was. De komende weken zal er nog hard gewerkt worden: alles zal “vol” komen met kunst.
Echt, ik raad iedereen aan eens een kijkje te gaan nemen!

Street Art against plastic pollution awards
Winnaars van de awards

Rond 18.00 uur was de uitreiking van de awards.
Frits Huffnagel nam het word nadat een danseres had opgetreden.
Na een woord van FRED Developers en Ringo Mollinger ontving Sophia den Breems de eerste prijs. Een bedrag van maar liefst 1.500 euro!

Echter, niet alleen zij kreeg een award: voor 5 andere artiesten was er ook een prijs van 500 euro: zij, die het meest intensief aanwezig waren geweest in Kijkduin.

Street Art against plastic pollution awards
Winnende afbeelding van Sophia den Breems

Hierna ben ik snel richting huis gegaan.
Natuurlijk wil ik jullie mijn andere foto’s niet onthouden: op deze link kan je ze allemaal zien.

Please follow and like us:

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.