Buurt-Babbel-Bankjes

In Den Haag Zuidwest staan aardig wat Buurt-Babbel-Bankjes. De maker hiervan is Cora Alink. Ik kan er altijd van genieten.
De bedoeling van deze bankjes is dat mensen bij elkaar gaan zitten en lekker ongedwongen met elkaar gaan praten. De vorm en de wijze waarop ze zijn gemaakt maakt ook dat je ongedwongen kletsen kan.
De Buurt-Babbel-Bankjes zijn gemaakt van een kunststof waardoor ze ook wel stuk kunnen gaan of vuil kunnen worden.
Misschien ken je de Muis wel, die op De Stede staat? Door werkzaamheden aan het plein en omdat hij was beschadigd was hij een poos verdwenen, maar hij staat weer te stralen. ALs het heeft geregend moet je goed kijken waar je gaat zitten, maar mensen nemen er toch snel plaats. Om even uit te rusten, te bellen of, wat de intentie van Cora Alink was, te kletsen samen.

Op het Heeswijkplein stonden een aantal bankjes.
Helaas moesten ze wegens een herinrichting (ja, weer een!) weg. Jammer!
Waar ze allemaal terecht kwamen weet ik niet, de foto’s op mijn oude blog zijn door een wijze zet van Photobucket verdwenen, dus kon ik niet nagaan welke banken er allemaal stonden. Maar. Een bank heb ik terug gevonden!
Misschien weten jullie het voormalige stadsdeelkantoor, wat nu Keu’s Genoeg is.
Op het grasveldje, tussen dit gebouw en Pharos staat de roze auto met giraffen te pronken.
Ik vind het geweldig!
