Publicatie in eerste uitgave “In Den Haag”

Zoals iedereen wel weet, is fotografie mijn passie geworden.
Soms vloeien daar hele leuke dingen uit. Zoals vorige week: toen lag er ineens een nieuw tijdschrift met een bedankbriefje in de bus.
Er is namelijk een nieuw tijdschrift over de Hofstad uitgekomen met de naam “In Den Haag”.

Een paar maanden geleden werd ik door de redactie van In Den Haag benaderd met de vraag of ik een sprekende foto had over wat ik mooi vond in de stad.
Dat was niet zo moeilijk voor mij. De Uithof vind ik zo bijzonder en zo anders dan de drukte van de binnenstad.
Natuurlijk gebeuren daar ook veel opmerkelijke dingen, maar als ik de stad zou promoten naar “buitenstaanders” zou ik de natuur laten zien. Het strand, de duinen en de Uithof. Bijna niemand die dit kent beseft hoe prachtig en haast “buitenlands” dit aan kan doen.
Groot was mijn verrassing, toen mijn foto met een door mij opgesteld verhaal op maar liefst twee pagina’s prijkte.
Hier (klik) kan je trouwens de online-versie lezen en bekijken.
Op de website van het magazine In Den Haag staat: ´Roel Lamb, de initiatiefnemer van het magazine ‘In Den Haag’ vertelde dat dit magazine gemaakt is om Den Haag te laten zien en te promoten op een totaal andere wijze dan voorheen altijd het geval was. Het magazine toont Den Haag als een interessante stad voor internationale ondernemers maar ook voor hippe jonge mensen. Er is voor iedereen iets aantrekkelijks te vinden in Den Haag”.
Het tijdschrift is in de winkel te koop voor 5,95 euro voor wie nieuwsgierig is. Maar ook online kan je veel lezen!