Mens/Maatschappij,  Stadsnieuws

Truck ‘538 voor War Child’ op Grote Markt



Van vrijdag 25 maart tot en met vrijdag 1 april staat Radio 538 geheel in het teken van de landelijke actie ‘538 voor War Child’.
Een week lang trekt het radiostation met twee trucks langs zo´n 24 steden in Nederland.
De dj’s roepen op om stunts aan te gaan in ruil voor donaties om zo zoveel mogelijk geld op te halen voor oorlogskinderen.




Vandaag zond de ‘538 voor War Child truck’ uit vanaf de Grote Markt in Den Haag.




Dj’s van Radio 538 zonden van 16.00 tot 22.00 uur live uit vanuit de truck tijdens en nadat het terrein was opgebouwd.




Op de Grote Markt stond een roze inzamelbox om oude mobieltjes in te zamelen voor War Child.




Een andere leuke actie was een stel dat met een bord knuffels uitdeelde in ruil voor een donatie in een zilveren spaarvarken voor War Child.
Eigenlijk vond ik dat wel een geweldige stunt; hoe blij kan je mensen maken met een (onverwachte) knuffel? De gezichten spraken soms boekdelen…. Dat je eerst wat in een spaarvarken moest/kon doen, maakte niet uit; de ‘hug’ was warm en hartelijk.

Please follow and like us:

Laat een antwoord achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.