Politiek

Rondje Binnenhof op 1 mei



Op de dag van de arbeid, 1 mei, werd door een flinke groep mensen, waaronder door Occupy Den Haag (die nu al meer dan 200 dagen op het Malieveld staat) en Anonymous, geprotesteerd.




Op het Plein werd verzameld,




waarna met luid geroep (genoeg is genoeg) onder begeleiding van trommels onder begeleiding van politie door het centrum werd gelopen: een ‘Rondje Binnenhof’.




Bij de bank waarop de regel van de eerste grondwet staat werd stilgehouden voor een aantal toespraken en muziek.





Volgens de actievoerders wil Rondje Binnenhof met dit protest laten “zien en horen dat, ze de immense kloof tussen politiek en ‘burgers’ van Nederland niet langer acceptabel vindt.
Een moeilijk te overbruggen kloof, mede veroorzaakt door ‘n decennia durend vrije marktgedreven economie, waardoor onder andere een grote groep mensen in Nederland de komende jaren veroordeeld wordt tot een welhaast onmenselijk bestaan rond een armoedegrens.
Veel ondersteunende collectief gedragen verzekeringen en wetten worden door de politici in Den Haag hard en niets ontziend afgebroken.
Dit beleid heeft uiteindelijk een effect op iedereen in onze maatschappij.
Ook dat wil Rondje Binnenhof uitdragen tijdens de betoging.”



Please follow and like us:

Eén reactie

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.