Rock a Rail in binnenstad

Den Haag is de geboorteplaats van de Rock A Rail snowboardwedstrijd, zo lees ik hier. Dit jaar vond het unieke snowboard event na een pauze van 3 jaar voor de 10e keer plaats!
Het wordt hét urban snowboardevent Rock A Rail genoemd en vond plaats in de Haagse binnenstad. Namelijk op de Grote Markt. Het is met recht bijzonder te noemen door de locatie en het hoge niveau van de nationale en internationale riders.
Uniek spektakel in de Haagse binnenstad
Urban- of street snowboarding is een vorm van snowboarden waarin snowboarders (riders) elementen uit de stad gebruiken om te snowboarden. Denk aan trappen, relingen, muren, hekjes en stoepen.
Het street snowboarden is een discipline die aan de basis ligt van het Olympische slopestyle snowboarding, waarin rails en schansen gecombineerd worden.

De sneeuw, want ja, er lag heel veel sneeuw, kwam van de Uithof. Bijzonder een winterlandschap te zien terwijl het eigenlijk veel te warm was.
Op zondag nam ik een kijkje.
Haagse Harrie stond onder een afdak. De schans liet de trapleuningen vrij.
Bijzonder!

Deze zondag was voor iedereen die van de sneeuw wilde genieten. Je kon met de snowboard kunstjes doen maar toen ik er was waren er geen wedstrijden.
Leuk was ook de sneeuwbaan voor de kinderen die met een kontslee naar beneden gleden.
Op Instagram kan je veel foto’s zien.