Diploma-uitreiking jongste dochter

Eindelijk, onze jongste dochter is in het trotse bezit van haar diploma klassenassistente.
Ondanks best wel veel tegenslagen en het feit, dat ook onze kleindochter best wel lang bij ons heeft gewoond (gebrek aan rust en slaap) heeft ze in één keer de opleiding weten te voltooien!
Vanzelfsprekend hangt hier de vlag uit, al doe je dat eigenlijk meestal alleen bij het behalen van je voortgezet onderwijs diploma.
Maar wij zijn als ouders zo trots, dat ze best even extra in het zonnetje gezet mocht worden vonden we!
Dinsdag was de grote dag van de diploma-uitreiking.
Ik had het geluk, dat ik ook het tekenen van haar cijferlijst kon meemaken.
Er stond namelijk een fout in, dus het tekenen most opnieuw. Bij de anderen was dit allang gebeurd, om de avond zelf zo soepel mogelijk te laten verlopen.
Maar eerlijk gezegd, dit is toch wel heel uniek om vast te leggen?
In een grote zaal volgde daarna de diploma-uitreiking van de klassen in het bijzijn van veel familieleden en vrienden.
Wat ze hierna gaat doen is nog niet zeker.
Ze wil dolgraag de PABO doen, maar is niet zeker of ze de toelatingstoetsen zal halen.
Ze is al wel toegelaten tot de opleiding pedagoog associative degree in Rotterdam (als ik het goed schrijf).
Spannend dus.
Maar voorlopig is dit papiertje binnen…..
2 reacties
Dicky & Joyce
Hartelijk Gefeliciteerd! Neem er maar een lekker gebakje op.
Groeten Dicky & Joyce
opa Water
Voor ouders is dit soort bijeenkomsten altijd heerlijk , ze leven mee en zijn trots op hun kind ook omdat ze weten hoeveel ze er voor op zij heeft moeten zetten , van harte gefeliciteerd .