Waarschuwing! Ga niet de weg op als het niet nodig is
Bovenstaande foto heb ik net gemaakt (om 20.45 uur).
De weg is niet nat van regen, al lijkt dat zo, maar is gewoon verijst!
Zelfs de druppels op de auto’s zijn druppels van ijs.
Schuifelend is dit plaatje gemaakt; zelfs lopen is gevaarlijk.
Ga niet de weg op als het niet echt absoluut noodzakelijk is. Blijf liever binnen, want de situatie op zeker de secondaire wegen is echt levensgevaarlijk.
Is het echt nodig; doe het met je hart; neem geen voorrang (al heb je dat) maar gebruik je verstand; remmen is bijna onmogelijk.
Please follow and like us:
7 reacties
lisa
Nou ik heb het geweten hoor! Doet nog pijn. Doe ik nooit meer op de fiets over het bruggetje
Pingback:
Dieke
Om 18u heel voorzichtig van de stad naar Scheveningen gefietst….een grote ijsbaan en wat een hoop auto’s overal! Mijn zus heeft er vanavond 1,5 uur over gedaan om met de auto van Scheveningen naar Voorburg te komen en haar collega nog 1,5 uur langer om in Zoetermeer te komen. Bizar!
Hanny
Hier sneeuwt het nog regelmatig en is er geen ijzel. Gelukkig maar, want ijs op de weg is levensgevaarlijk. Zeker als je als automobilist op zomerbanden rijdt.
curieuzeneuzemosterdpot
een terechte waarschuwing, geertje!
hier is een vers laagje sneeuw gevallen. mss niet zo glad als bij jou, maar minstens zo gevaarlijk!
ik hoop dat jij veilig komt waar je zijn moet!
Barry
Gisteravond heeft meisie dus een flinke klapper gemaakt toen ze naar buiten ging op 21:00. Ze dacht dat het dus gewoon water was. Met een dubbele salto gleed ze zo de stoep af, heb wel even flink staan lachen, gelukkig heeft ze er niets aan over gehouden.
Pingback: