Stille tocht voor vermoorde vrouw Stuwstraat

Priscilla Gorisson, een vriendin van de in de Stuwstraat vermoorde Sharda Ramarand, organiseerde op maandagavond 4 april een stille tocht.
De bedoeling van deze stille tocht was haar te herdenken, maar ook om zinloos geweld onder de aandacht te brengen.

Sharda werd al twee jaar lastig gevallen door haar ex omdat hij het einde van de relatie niet wilde accepteren. De rechter had hem een straatverbod opgelegd, wat hij meerdere malen negeerde. Ondanks al haar voorzorgsmaatregelen of ze veilig weg kon gaan van huis, werd zij toch op 21 maart vermoord. In deze blog besteedde ik er al aandacht aan. Toen wist ik nog niet dat ik de vader kende.

De stille tocht begon om 19.00 uur bij de plaats waar zij werd vermoord en liep door de omgeving.
Veel familieleden, vrienden, kennissen en buurtbewoners liepen mee in een lange stoet
waarbij aan het eind lopend een lied werd gezongen. Het gaf me even kippenvel. De video is wat bibberig, omdat ik achterstevoren moest lopen en niet kon zien of er obstakels waren.

Na de stille tocht werd stilgestaan bij de plaats waar Sharda was vermoord,

die was veranderd in een gedenkplaats, vol bloemen en een tegel met een lieveheersbeestje; het teken van zinloos geweld.

Na een moment van stilte legden mensen bloemen en kaarsen bij het monument.
De verdachte in deze zaak moet 14 dagen langer vastzitten, meldde het Openbaar Ministerie.
Ik wens de familie, vrienden en bekenden heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies.
Tweet
Eén reactie
Pingback: