Sport/ontspanning,  Wijknieuws

Sportpalen geplaatst in Bouwlust en Vrederust



U heeft ze vast en zeker al gezien: de “wegwijzerpalen” naar diverse sportlocaties.
De gemeente Den Haag schreef vorig jaar een wedstrijd uit, waarbij (bewoners)organisaties en personen een subsidie konden krijgen om een goed idee uit te voeren die de leefbaarheid zou stimuleren in Den Haag Zuidwest in het kader van Leef Ruim. Het Bouwlust Schoolsport Team won één van deze winnende ideeën en is het project Sport-Palen gestart.

Vandaag was het Nationale Sportweek. Reden om de sportpalen tijdens de sportdag van de basisscholen officieel in gebruik te nemen, samen met schoolkinderen van de Petrus Dondersschool en wethouder Karsten Klein.




De Sport-Palen staan bij 5 basisscholen in Bouwlust en Vrederust, een middelbare school en Stichting Mooi in Bouwlust. De Sport-Palen zorgen ervoor dat de kinderen op een veilige plek kunnen verzamelen, om gezamenlijk richting de sportvereniging te gaan.

Het Bouwlust Schoolsport Team is een sportstimuleringsproject met als doel de kinderen meer én beter te laten bewegen. De sportverenigingen in Bouwlust zijn hierin een erg belangrijke schakel. Door middel van de Sport-Palen moet de weg naar de sportvereniging(en) makkelijker, toegankelijker en veiliger worden. Hierdoor kunnen de ouders hun kinderen zelfstandig naar de sportvereniging(en) laten gaan.

De Sport-Palen hebben als doel de weg te wijzen, maar ook veiligheid en duidelijkheid te creëren. De wegwijzerfunctie zorgt ervoor dat de kinderen de weg naar de sportvereniging(en) weten. De Sport-Palen staan op een veilige plek waardoor het duidelijk is waar de kinderen zich kunnen verzamelen.



Please follow and like us:

Laat een antwoord achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.