Gezondheid

Schaatsen voor laatste wens van terminale patiënt

schaatsenEen uurtje schaatsen om de allerlaatste wens van een terminale patiënt uit te laten komen. Dat is het idee achter de eerste SchaatsChallenge, die 19 februari op De Uithof te Den Haag wordt gehouden.

Een naar mijn mening te belangrijk persbericht dat ik jullie niet wilde onthouden. Dus, wie kan of wil schaatsen, schaats mee!

Stichting Ambulance Wens
De netto opbrengst tijdens de SchaatsChallenge gaat naar Stichting Ambulance Wens. Dit jaar kunnen deelnemers rondjes rijden op 3 ijsbanen waaronder in De Uithof in Den Haag.
“Volgend jaar tijdens ons 10-jarig bestaan gaan we natuurlijk op 10 banen schaatsen”, aldus voorzitter van Stichting Ambulance Wens de heer Kees Veldboer.

De SchaatsChallenge is in het leven geroepen in navolging van het gebruikelijke fietsen en hardlopen om geld op te halen, aldus organisator Ruud  van Eck. Elke opgehaalde € 20 euro staat symbool voor 100 km dat een Ambulance kan rijden om een wens van een terminale patiënten te vervullen. Een ambulance rijdt ca 80.000 tot 90.000 km per jaar, dus om een heel jaar één ambulance te laten rijden hebben we ca. € 20.000,- nodig.
Meedoen
Kosten voor kids tot 14 jaar zijn € 8,50. Volwassenen doen mee voor € 11,50. Er is ook een BusinessSkate en die kost € 200,– per bedrijfsteam van 4 personen.
Het ideale uitje voor je personeel of met relaties.
Afscheid
De stichting kan het geld goed gebruiken.
Afgelopen jaar werden ruim 1600 mensen met een van de ambulances naar een plek gebracht om afscheid te nemen of om nog een laatste bijzonder moment met hun naasten te beleven.

Please follow and like us:

Laat een antwoord achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.