Royal Christmas Fair 2018 geopend!

Gisteren moest ik een paar boodschappen doen voor mijn man in de stad. Het centrum dus. Ik twijfelde, zal ik naar de Royal Christmas Fair 2018 gaan? Eigenlijk zou ik de dag erop ook al op het Voorhout zijn, maar dan had ik in elk geval al wat plaatjes.
Achteraf een slimme zet, want vandaag ben ik ziek!
Hier dus mijn indruk.

Ik was er rond 14.00 uur en het was al behoorlijk druk.
Een gezellige sfeer met, zoals elk jaar, brandende houtblokken, die je in een gezellige kerstsfeer brengen.
Veel kraampjes, met echt ook heel leuke (kunst)cadeaus voor wie nog niet alle cadeaus in huis heeft (en wel iets wil aanschaffen).
(Bij bovenstaand kraampje heb ik echt even wat langer gestaan: leuk voor in de tuin!).
Maar gewoon even rondslenteren op de Kerstmarkt is al heerlijk.

Zoals je ziet op de eerst foto: ook de Kerstman is aanwezig. Natuurlijk kan je met hem op de foto.
Leuk is die arrenslee he?
Ook zijn er veel kramen, waar je eten kan kopen.
Ziet dit er niet gezellig uit?
Vanzelfsprekend is er nog veel meer te doen en van te genieten: kijk hiervoor op hun website.

SFEERVOL EN DUURZAAM
Niet onbelangrijk! De gezelligheid tijdens de Royal Christmas Fair wordt mede bepaald door de sfeervolle, maar vooral ook duurzame en energiezuinige, led-verlichting. Het evenement draait grotendeels op bestaande stroomaansluitingen en schakelt alleen tijdens piekuren generatoren bij. Ook wordt er gebruik gemaakt van een duurzaam statiegeldsysteem voor de stenen bekers waarin warme dranken worden geserveerd. Hierdoor brengen bezoekers de bekers terug naar een inzamelpunt en ontstaat er minder zwerfafval op het terrein. Gekoelde dranken worden geserveerd in biologisch afbreekbare disposables.

Gisteren werd de Royal Christmas Fair 2018 officieel geopend. Symbolisch werd de sleutel van de markt door wethouder Richard de Mos aan de Kerstman overhandigd.
PRAKTISCHE INFORMATIE
De Royal Christmas Fair is dagelijks tot en met zondag 23 december geopend van 12.00 – 21.00 uur en gratis toegankelijk. Het evenement is goed bereikbaar per auto, fiets en OV en op loopafstand van het Centraal Station. De entrees van de kerstmarkt zijn bij de Kloosterkerk (hoek Parkstraat/Lange Voorhout), Hotel Des Indes (Denneweg) en de voormalige Amerikaanse ambassade (Tournooiveld).
www.royalchristmasfair.nl | I: /royalchristmasfairthehague | F: @royalchristmasfair