Kom kijken in de nieuwe TINA-tram

Hier schreef ik al over de nieuwe TINA-tram.
Nog even en zij vervangt de “oude” trams.
Ben je benieuwd hoe die eruit ziet? Dat komt dan goed uit want op vrijdag 4 september 2026 tussen 11.30 uur en 15.00 uur biedt HTM iedereen de gelegenheid om een kijkje te nemen in deze nieuwe tram.
Hij staat namelijk staat die dag op hetKerkplein (naast de Grote Kerk) in Den Haag. Medewerkers van HTM zijn aanwezig om meer te vertellen over bijzonderheden van de TINA-tram.
In de eerste helft van dit jaar heeft HTM de TINA-tram uitgebreid en succesvol in de nachtelijke uren getest.
Met de verkregen vergunning door MRDH op 8 juni zijn er afrondende testen uitgevoerd en is de opleiding van trambestuurders gestart.
Zo bereidt HTM zich voor op het laten rijden van de eerste nieuwe trams tussen de dienstregeling door.
Vanaf 7 september kunnen reizigers op onder andere tramlijn 2 kennis maken met deze toegankelijke, moderne, comfortabele tram.