Politiek

Geert Wilders bezoekt de Schilderswijk

Geert Wilders loopt door Vergeten driehoek

 

Geert Wilders heeft vanmiddag een kort bezoek gebracht aan de Haagse Schilderswijk.
Hij kwam naar de wijk naar aanleiding van de berichtgeving in de krant Trouw dat zich in de wijk een ‘orthodox islamitische enclave’ ontwikkelt en dat de Sharia wetgeving daar plaats zou vinden.


 

Wilders verlaat politiebureau De Heemstraat

 
Wilders ging na een briefing op het politiebureau in de Heemstraat naar de tramremise bij de Wouwermanstraat,

 

Bij remise Wouwermanstraat worden vragen beantwoord

 

waar hij de pers te woord stond.
 

aanvang wandeling door wijk

 
Hierna maakte hij een korte wandeling door de wijk, waar hij door veel journalisten werd geïnterviewd, maar niet sprak met buurtbewoners die ook op zijn bezoek waren afgekomen.
Wilders liep snel zo’n kwartier door de wijk.
Voorafgaand aan het bezoek was er in de wijk een grote politiecontrole, met tientallen agenten te paard, in wagens en te voet. Veel agenten waren in burger. Het was door de bewaking ook nauwelijks mogelijk dhr. Wilders te bereiken.
Al met al kwam het op mij over als een vroege (?) verkiezingscampagne.

Please follow and like us:

Laat een antwoord achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.