Den Haag Direct stopt ermee

Een paar weken terug schrok ik.
Een super goed lopende blog over Den Haag stopt ermee namelijk Den Haag Direct.
Dit is een weblog over Den Haag, gemaakt door en voor Hagenaars en Hagenezen.
De reden is voor mij niet echt duidelijk, maar aan het bericht op Facebook heeft het ook met andere werkzaamheden te maken.
Ooit werd ook ik uitgenodigd door Jeroen Mann te bloggen bij Den Haag Direct.
Ik moet bekennen, even twijfelde ik. Maar Haags Allerlei was “mijn” kindje. Ik besefte toen dat mijn blog echt niet die bezoekersaantallen zou krijgen als een grote groep bloggers die bijna overal bij konden zijn, maar mijn blog is mijn hobby. En dat wilde ik zo houden.
Nu achteraf ben ik daar erg blij mee. Was ik overgestapt, had ik met lege handen gestaan. Nu kan ik rustig doorgaan en zelf bepalen of en hoe vaak ik iets plaats.

Dat gevoel is ook wat ik tussen de regels door lees bij de mensen die ik als goede bekenden/vrienden heb leren kennen en wel voor Den Haag Direct fotografeerden of blogden. Zoals Richard Mulder, Ka Hopster, Iwan de Brabander enz. enz..
Honderden blogs straks misschien onvindbaar op het internet.
Dood en doodzonde.
Want al die gebeurtenissen lijken dan wel weggevaagd te worden.
Is het niet mogelijk ze desnoods in een gratis blog “op te slaan”?
Desnoods alleen de tekst.
Want ze zijn met liefde en passie gemaakt.
Ik moet er niet aan denken dat mijn bijna 14 jaar bloggen in één keer wordt weggewist….
Voor alle lieve mensen die actief waren bij de bloggers community: ik hoop dat er alsnog een oplossing komt en ik jullie nog vaak mag zien.
Ik begrijp goed hoe erg dit moet zijn.
4 reacties
Wilco
Ik heb het nooit zo begrepen. Het was toch allemaal op vrijwillige basis? Dan zijn de kosten toch alleen de website van een paar tientjes per jaar? Dan kan je toch de hele website gewoon laten staan als deze kosten gedekt zijn?
Ze hadden ook flink wat adverteerders dus aan de kosten van de website kan het niet liggen.
admin
Dat dacht ik ook Wilco.
Misschien dat degenen die de blogs en/of foto’s plaatsten dat deze extra werk hadden?
Maar ook mij lijkt het, dat alleen het laten rusten (al is het tijdelijk) geen probleem moet zijn.
Bert
“Honderden blogs straks misschien onvindbaar op het internet.”
Al veel is verwijderd.
Zoals de Haagse Arabesken
Onvindbaar
Slechts een enkele aflevering nog bewaard, elders:
//www.schilderswijk.nl/index.php?uid=3472
Gera Nieland
Wat balen Bert! 🙁