Boren naar aardwarmte Leyweg in gang gezet
Een gigantische wand van containers staat nog steeds bij het Hagaziekenhuis op de Leyweg.
Aan een paar zijn een borden gehangen waarop een afbeelding te zien is van kunstwerken die kinderen hebben gemaakt met als thema “het boren naar aardwarmte”.
Jammer dat niet meer containers op deze manier zijn versierd. Die gestapelde blokken komen echt als een muur op je af.
De kraan, waar ik hier over schreef, werd inderdaad de dag erop rechtop gezet en nu is men druk bezig met het boren om de te bereiken diepte te halen, waardoor het warme water straks de nieuwe huizen zal kunnen bereiken.
Op een bord dat voor de containers staat, kan iedereen de voortgang aflezen.
Kijk ook hier voor meer informatie.
Please follow and like us:
4 reacties
Pingback:
Hanny
Wie weet worden de overige containers binnenkort ook wel versierd (met graffiti bijvoorbeeld). Maar ach, ze staan er maar tijdelijk.
tagrijn
Dat is natuurlijk wel een mooie oplossing om de boel wat op te vrolijken. Hier vlakbij hebben ze langs de A4 ook tijdelijk een hele trits van die kre…. neergezet tegen de geluidsoverlast van de wegwerkers. Geen gezicht.
Pingback: