Stadsnieuws

Openingsreceptie Haagse Fotografen Exposeren

Haagse Fotografen Exposeren

Haagse fotografen exposeren
Haagse fotografen exposeren

In de Hofstad wonen en werken veel talentvolle fotografen. Zij leveren dagelijks beeldmateriaal voor nieuwssites, beeldbanken en gedrukte media. Er wordt echter maar weinig afgedrukt, terwijl ik veel van de opgeslagen foto’s prachtig zouden staan aan de muur van een woning of bedrijf.

Veel fotografen hebben de grote wens om eens ergens te mogen ‘hangen’, maar deze gaat maar zelden in vervulling.

Martin en Hans Simonis van fotovaak.nl willen hier graag verandering in brengen.
Al eerder organiseerde het tweetal vier succesvolle en goed bezochte foto-exposities met eigen werk in Brasserie / Galerie Mondriaan in het winkelcentrum aan De Savornin Lohmanplein.
“Nu is de tijd gekomen, om ook met andere Haagse Fotografen ‘onze’ muren te delen”, aldus de heren.

Op de nieuwe expositie, met de naam Haagse Fotografen Exposeren, worden foto’s van Hans Simonis, Marianne Smit, Martin Simonis, Peter van Bergen Henegouwen, Richard Mulder, Rob Schippers, Robert John Henderson en Wilco Eckhardt tentoongesteld.

De werken zijn afgedrukt op acrylaat, canvas, papier of dibond.
Gezien de diversiteit van de foto’s, belooft het een mooie gevarieerde expositie te worden.
Er worden ook meer foto’s opgehangen dan bij de voorgaande edities.

De expositie zal officieel worden geopend op zaterdag 19 november vanaf 15.00 uur.
Alle trotse fotografen zijn hierbij aanwezig om te vertellen over hun werk. Tijdens de openingsreceptie, wordt er door de nieuwe eigenaar van Brasserie / Galerie Mondriaan een proeverij van kleine hapjes geserveerd, welke gebaseerd zijn op de vernieuwde menukaart.
Vanzelfsprekend is iedereen van harte welkom!

Adres:
Brasserie / Galerie Mondriaan
De Savornin Lohmanplein 37
2566 AE Den Haag

Please follow and like us:

2 reacties

Laat een antwoord achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.