Vlaamse gaai heeft honger

De winter was behoorlijk streng, dus in mijn tuin hangen weer de nodige vetbollen, een voederkoker met zaad en een net met pinda’s.
Ik vind het een geweldig gezicht om al die mussen, mezen, vinken en andere vogels te zien die hierop af komen.
Sinds een paar dagen komt ook een andere vogel op de pinda’s af; een Vlaamse gaai.
Indrukwekkend te zien, hoe hij het netje kapot maakt om even later met hele pinda’s weer weg te vliegen.
De foto is niet denderend, want hij is van ver door een raam genomen dus hier en daar is ook een weerspiegeling te zien. Maar het is zo’n leuk gezicht!
Please follow and like us:
2 reacties
Pingback:
Hanny
Gaaien zijn prachtige vogels. Jammer alleen dat de kleintjes verdwijnen als hij zijn kop laat zien. Maar ach, ook hij lust wel wat van het wintervoer. Waarvan hij trouwens heel wat verstopt, om zo een voorraadje achter de poot te hebben voor barre tijden.