Sport/ontspanning,  Stadsnieuws

Het Kreesiebal van de Ooie Pieren




Voor alweer de 40e maal vond gisteren het steeds terugkerende Kreesiebal van de enige Haagse carnavalsvereniging ‘De Ooie Pieren” plaats.Het grootste carnavalsfeest in de regio Haaglanden ten behoeve van de medemens met een verstandelijke en lichamelijke beperking, zoals ik hier al schreef.








De deur stond open waarbij steeds een aantal prinsen de feestvierders verwelkomden.

Eenmaal binnen in de prachtig versierde feestzaal was het enorm gezellig; bijna iedereen was verkleed en danste op de muziek van de Zwiebels en  de John Leo Showband.






Wie niet zelf in staat was te dansen, werd meegenomen door een begeleider; in polonaise of gewoon dansend vermaakte iedereen zich enorm!






Niet alleen was er voor muziek gezorgd, ook Rolando had geen moment rust en maakte de meest prachtige creaties met ballonnen; zelfs met fluoriserende staafjes in de ballonnen. Geweldig natuurlijk, omdat het best donker was binnen!

Ook hij zong een aantal liedjes; waaronder een deel van het repertoire van Ernst en Bobbie (zijn stem leek zelfs op hen!).






Natuurlijk was er net als elk jaar de uitreiking van diverse eremedailles.






Wethouder Dekker en Baldewsingh kregen één , maar de meest speciale was voor een geweldig initiatief.
Een medaille, samen met een oorkonde was voor de voorzitter, Mw. Van Duijvenbode, van de jaarlijks terugkerende Ooievaarsrun.

Net als voorgaande jaren, een geweldig feest; gelukkig dat zoiets nog steeds georganiseerd kan worden in deze tijd!

Meer foto’s? Klik hier.

Please follow and like us:

4 reacties

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.