Afsluiting Klimaatwake bij Apenrots

De kabinetsformatie is -eindelijk- voorbij. Nu ja, bijna, er moeten nog wat puntjes op de I gezet worden (zoals bijvoorbeeld welk poppetje waarbij) maar nog even en er is een nieuw kabinet. Rutte IV heeft een regeerakkoord.
Of je er gelukkig van moet worden is een tweede, maar zoals het nu gaat is het ook verre van ideaal. Een beetje daadkracht zou wel fijn zijn.
Dit houdt ook in dat vandaag de afsluiting van de Klimaatwake plaats vond.
Op het punt waar het geoorloofd is te demonstreren (verre van ideaal) kwamen vanmiddag zo’n veertig wakers bijeen om de wakemarathon gezamenlijk af te sluiten.
In totaal hebben in de acht maanden 800 mensen actiegevoerd ‘voor de noodzaak van een daadkrachtig en rechtvaardig klimaatbeleid’.
Dat deden ze overdag fysiek in Den Haag en in de nacht werd er online actie gevoerd.

Op de site van de Klimaatwakers lees ik aan het einde van het filmpje:
De klimaatwake is afgerond
na 203 dagen en 17 uur
De Waakzaamheid natuurlijk niet!
Hou ons en onze partnerorganisaties in de gaten!
Tijdens de afsluiting van de Klimaatwake werd me duidelijk, dat de waakzaamheid zeker niet zal afnemen.
Maar daarover meer in een latere blog.