Flyeractie Haagse Stadspartij

Op 3 maart zijn de gemeeteraadsverkiezingen.
Het is vreemd, maar nergens ben ik nog verkiezingsborden tegen gekomen; zo langzamerhand mag er toch wel wat extra aandacht aan worden geschonken!
Al diverse verkiezingsdebatten zijn op diverse plaatsen gevoerd om iedereen een bewuste keuze te kunnen laten maken. Al weet iedereen natuurlijk, dat juist op deze debatten populaire uitspraken en beloftes niet worden geschuwd; of deze daadwerkelijk zullen worden nagekomen heeft ook met een hoop andere zaken te maken. Maar afijn, ondanks de kou zijn de campagnes gestart! (In Nederland en niet in Benidorm….).
Vandaag hield ook de Haagse Stadspartij (HSP) een flyeractie. Niet alleen gewoon “op de vloer” maar in de tram.

Die keuze was natuurlijk simpel; de HSP wil (onder andere) dat het Openbaar Vervoer (OV) gratis wordt en heeft een “OV spinnenwebplan” waarmee je simpel en snel de hele stad kan bereiken; klik hier voor dat plan.
Beter voor het milieu, omdat wanneer het OV beter is geregeld, men eerder geneigd is de “heilige koe” te laten staan.

Ook op de Haagse Markt werd uitgestapt, waar folders werden uitgedeeld.
Eén reactie
Lisa
Ik moet me maar eens in gaan verdiepen waar de haagse stadspartij allemaal voor staat. Klinkt allemaal goed in de oren tot nu toe.