Sport/ontspanning

Trainer herdacht tijdens halve marathon CPC loop

Steun bij elkaar zoeken

 

Gisteren werd de City Pier City weer gelopen.
Na de warmere dagen van vorige week best een harde dobber! Het was ijskoud en af en toe viel er wat sneeuw. Even twijfelde ik of ik zou gaan, maar het is zo’n Haags evenement, dat je het bijna niet mag missen. Toen ik las, dat atleten van wegatletiekvereniging The Hague Roadrunners  tijdens de CPC Loop hun trainer Jacques Overgaauw zouden herdenken, vond ik dat een item wat extra aandacht mocht hebben. Deze trainer raakte maandag onwel tijdens de training en overleed later die dag in het ziekenhuis.


 

Gedenkplaats met foto

 

Bij het rouwcentrum Sorghvliet aan de Groot Hertoginnelaan was al een groep mensen aanwezig en een gedenkplaats was neergelegd bij een afgezaagde boom.
Het was nog vroeg dus om warm te worden maakte ik een kleine wandeling.
Het was een vreemd gezicht zo stil de weg was; de afzettingen waren al in volle gang.

 

Mooi busje

 
Daar zag ik een prachtig beschilderd busje aankomen. Het bleek te zijn van iemand die de renners met muziek zou aanmoedigen: leuk!

 

snelle kopgroep

 

De afstand van de start vanaf het Malieveld was zo’n 3 kilometer, dus even na 15.00 uur kwam de kop wat uiteindelijk de snelste lopers zouden zijn al aangelopen.

 

Bloemen voor de trainer

 
Even later druppelden de lopers van de atletiekvereniging voorbij.
Zij hadden een witte (of soms rode) roos bij zich en gaven deze aan de mensen die voor het rouwcentrum stonden aan. Af en toe werd er geknuffeld; samen herdachten zij heel intens hun dierbare vriend of kennis.
Ook hadden sommigen een zwart lint of foto van hun trainer op hun kleding.
 
Sfeerfoto bij het 3 kilometer punt

 

Nog even een sfeerfoto van de massale loop iets verderop. Je ziet de man van het busje die de lopers met muziek aanmoedigde staan; publiek danste gezellig mee; geen overbodige luxe in die kou.

Kijk voor veel meer foto’s van de diverse afstanden ook bij Richard Mulder.

Please follow and like us:

Eén reactie

Laat een antwoord achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.