Fietsencontrole in Grote Marktstraat
Het zal je maar overkomen…
Je bent op de fiets en hebt haast om naar huis te gaan, of je wilt lekker winkelen in de stad; het kan nog nét even voor het avondeten.
En dan word je ineens staande gehouden door een grote groep agenten en jongeren van het Jongeren Toezicht Team.
Dat gebeurde donderdagmiddag in de Grote Marktstraat.
Een groot deel van deze winkelstraat was vlak langs het fietspad afgezet en veel fietsers werden staande gehouden.
In aparte vakken werd het framenummer van de fietsen gecontroleerd of ze niet van diefstal afkomstig waren en er werd naar een ID gevraagd.
Eén positief punt van deze actie vond ik wel, dat je je fiets gratis kon laten graveren.
Please follow and like us:
Eén reactie
haagsallerlei
Als ze hem nu ook…
Als ze hem nu ook nog gratis een onderhoudsbeurt gaven dan was het helemaal super. 😉 Maar goed dat deze akties worden gehouden!
Belinda – zaterdag 14-02-09 13:37 Reageer.
Ondanks de ongetwijfeld goede bedoelingen van de wetshandhavers, krijg ik geen warm gevoel van deze actie. Er zijn waarempel toch wel belangrijker dingen?
sebbo – zaterdag 14-02-09 16:41 Reageer.
Goed
Ik vind het wel goed dat dit soort dingen gedaan worden. Fietsers denken maar al te vaak dat ze zonder licht kunnen fietsen. Beter was om vlak bij een rotonde of kruispunt mensen staande te houden. Dan kon de politie meteen controleren of de ouderwetse hand nog wel uitgestoken wordt.
Love As Always
Di Mario
Di Mario – zaterdag 14-02-09 23:11 Reageer.
Fietsencontrole
Helemaal niet slecht om zo’n controle te houden. Moesten ze vaker doen.
Hanny – zaterdag 14-02-09 23:43 Reageer.