Politiek

Eerste poster voor gemeenteraadsverkiezing opgeplakt

eerste poster
Burgemeester Jan van Zanen plakt de eerste poster op het verkiezingsbord op de hoek van het Spui en de Grote Markt. Dit in het kader van de gemeenteraadsverkiezing op 18 maart 2026. FOTO EN COPYRIGHT GEMEENTE DEN HAAG/HENRIETTE GUEST

Burgemeester plakt eerste poster voor gemeenteraadsverkiezing

Met het aanplakken van de verkiezingsposter Kom op! voor Den Haag heeft burgemeester Jan van Zanen vandaag de aftrap gegeven voor de campagneperiode richting de gemeenteraadsverkiezing van woensdag 18 maart.

‘Op 18 maart valt er écht iets te kiezen. Dat wordt extra mooi zichtbaar op de borden met alle verschillende verkiezingsposters in onze stad. Het gaat om de toekomst van Den Haag, dus laat uw stem horen. Kom op! voor Den Haag,’ zei de burgemeester voordat hij de ladder opklom. Het aanplakken van de eerste poster vormde het startpunt voor alle politieke partijen die deelnemen aan de gemeenteraadsverkiezing. De eerste poster werd bevestigd op het aanplakbord in de Grote Marktstraat.

Vanaf vandaag kunnen partijen hun posters plakken op de aanplakborden die door de hele stad zijn geplaatst. De aanplakborden worden beheerd door de gemeente en bieden alle deelnemende partijen gelijke ruimte voor hun campagne-uitingen.

De gemeentelijke campagne Kom op! voor Den Haag richt zich op het informeren ?n betrekken van inwoners in aanloop naar de verkiezingen. Via verschillende communicatiemiddelen worden inwoners de komende weken bijgepraat over praktische zaken, zoals stemlocaties, openingstijden en wat zij mee moeten nemen om hun stem uit te brengen.

De gemeenteraadsverkiezingen vinden plaats op woensdag 18 maart. Alle kiesgerechtigde inwoners ontvangen binnenkort hun stempas, samen met informatie over waar zij terechtkunnen om te stemmen. Deze informatie is ook te vinden op denhaag.nl/komop.

Please follow and like us:

Laat een antwoord achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.