Achtergebleven kippen op de Binckhorst

Vroeger gingen we vaak naar de Binckhorst.
Altijd hebben we een oude wagen gehad en voor onderdelen was het zalig daar rond te struinen. Er waren tenslotte veel sloperijen (nu demontagebedrijven).
Stukje bij beetje verandert de Binckhorst: alles gaat tegen de vlakte zodat een nieuw gebied kan “verrijzen”.

Oude sloperijen vind je niet of nauwelijks meer. Zeker niet in Den Haag.
Het zijn nu allemaal gecertificeerde demontagebedrijven, waar je de onderdelen aan de balie kan ophalen.
Ik vind het wel jammer: het had zijn charme wel om onder of boven een auto te hangen om het onderdeel dat je wilde er zelf af te halen. Maar feit is, het gaf veel vervuiling. De grond aldaar zal dan ook grondig gereinigd moeten worden.

Vandaag reden we in het gebied waar zich een oude sloperij bevond, nadat we bij een demontagebedrijf waren geweest. We zijn namelijk op zoek naar nieuwe koplampen voor de Chrysler maar helaas niet geslaagd.
Ook deze (evenals anderen) die vlak bij het spoor ligt, is getransformeerd tot een kale vlakte (eerste foto).
Een grote hoop snoeiafval en oude boomstronken ligt langs de zijkant.
En daar zagen we iets heel bijzonders.

Deze sloop had een aantal kippen en hanen, maar klaarblijkelijk (nog?) niet meegenomen.
Ongestoord liepen ze te pikken op en rond de weg, waarbij regelmatig auto’s op hun rem moesten staan om ze niet plat te rijden.
Het zijn er behoorlijk veel (ik schat een stuk of 30?) en verkeren in goede conditie. Maar ze scharrelen overal rond: een schitterend gezicht!
4 reacties
Bert
Eten vanavond kippensoep
opa water
ha ha Bert wil lollig zijn …Not dus
Wim en Adrie de haan
Pas op er is altijd wel een HAAN die over zijn dames waakt
Gera Nieland
@Opa Water, Bert is manlief 😉
En nee, die kip zullen we nooit ofte nimmer ook maar willen consumeren gezien de vervuiling 😛
@Wim en Adri
Zo is het maar net 😀