Mens/Maatschappij,  Stadsnieuws

Protestactie op Plein tegen dictatuur Rwanda



Zoals elke donderdag werd ook vandaag op het Plein in Den Haag gedemonstreerd tegen de steun van de Nederlandse overheid aan Rwanda.
Volgens de actievoerders is Rwanda een dictatuur, waarnog steeds geen vrijheid van meningsuiting is. Het volk wordt nog steeds onderdrukt door president Paul Kagame en er is geen democratie. Zij zeggen zolang hun doel niet is bereikt, elke donderdag terug te komen op het Plein om aandacht te vragen voor deze situatie.


Tevens werd aandacht gevraagd voor Victoire Ingabire. Deze Rwandese politica woonde 16 jaar in Nederland. Toen ze in 2010 terugkeerde naar Rwanda om mee te doen aan de presidentsverkiezingen, werd ze opgepakt.
Een spannende dag voor de actievoerders, want morgen zal volgens hun de uitspraak zijn van het proces tegen mevrouw Victoire Ingabire.



Please follow and like us:

Laat een antwoord achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.