Prins en Prinses Akishino bezoeken Nederland

Nederland staat deze dagen in het teken van het bezoek van Prins en Prinses Akishino aan Nederland in het kader van 400 jaar handelsbetrekkingen met Japan.
Vandaag bezochten de prins en prinses Den Haag.
Rond 12 uur bezochten zij het Binnenhof, waar zij door onder andere Prins Constantijn en Prinses Laurentien werden begroet.
In de rolzaal van het Binnenhofcomplex zouden Prins Akishino en Prins Constantijn namelijk een speciale herdenkingspenning slaan van een replica van een penning uit 1862.

Natuurlijk was het Binnenhof helemaal afgezet en kon alles alleen van veraf worden gadegeslagen.
Overigens zal het Indisch Platform, die ook was uitgenodigd voor deze viering van 400 jaar handelsbetrekkingen tussen Nederland en Japan, niet aanwezig zijn wegens de de Japanse weigering om de ereschuld aan de slachtoffers te betalen. De Tweede Wereldoorlog werpt nog steeds een schaduw over de goede betrekkingen volgens voorzitter Bussemaker van het platform.
Eén reactie
Pasula
Knap dat je die foto hebt kunnen schieten!