Stadsnieuws

Integrale tramcontrole tram 9



Op 7 april organiseerde politie Haaglanden in samenwerking met de HTM, een Integrale tramcontrole (handhavingsactie). De handhavingsactie werd uitgevoerd op de tramlijn 9.
De hele dag werden passagiers van deze tram op diverse haltes onderzocht op bijvoorbeeld geldige plaatsbewijzen, drugs, wapens, of zij nog openstaande boetes hadden, of zij illegaal in Nederland verbleven en andere zaken.




Hierbij werd ook gebruik gemaakt van een drugshond, die in de tram rondliep.
Van sommige mensen werd buiten hun tassen onderzocht door de politie.
De actie was een groot succes volgens de politie Haaglanden.




De  politie en HTM werken samen aan gemeenschappelijke veiligheid in het openbaar vervoer. De handhavingsacties worden zowel overdag als in de avonduren uitgevoerd. Overdags richt deze controle zich op de schoolgaande jeugd en ’s avonds op overlastgevende en agressieve volwassen reizigers. Dit ‘Lik op stuk’ beleid zou in het verleden tot positieve effecten op de veiligheid in het openbaar vervoer hebben geleid.



Please follow and like us:

Eén reactie

  • madbello

    Dat heeft zeker effect en uiteindelijk zal het echt werken en zijn vruchten afwerpen als het systematisch word uitgevoerd. Maar!!! Ik krijg er echt de kriebels van en word daar echt bijna juist agressief van, terwijl ik niets gedaan heb en laat staat te verbergen.

    Ik word helemaal leip van die controle en die controleurs …

Laat een antwoord achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.