Inhuldiging graffiti Joop Roelofs zeer geslaagd

In mijn blog van gisteren schreef ik het al: de inhuldiging graffiti van Joop Roelofs zou vandaag plaatsvinden.
Natuurlijk kon ik niet anders dan erbij zijn.
Puur Haags en in mijn wijk….
Dus iets voor één uur was ik bij het elektriciteitshuisje aan het water bij het Veluweplein.

Toen ik op mijn Puch arriveerde, zag ik al heel veel mensen staan.
Zowel op de brug als toen ik het trapje naar beneden liep, langs het water.
Het was immens druk! Fijn voor Joop en initiatiefnemer Henk Augustijn. En voor de kunstenaars NEAR! En DESONE (en niet vergeten The Hague Street Art) natuurlijk die hard hebben gewerkt om dit eerbetoon te maken.

Joop Roelofs werd naar het elektriciteitshuisje begeleid door De Sissies, wat soms best lastig was. Iedereen wilde maar al te graag met hem op de foto.
Maar eerst moest de Inhuldiging graffiti natuurlijk plaatsvinden!
Een groot doek werd opzij geschoven, waarna de hele graffiti zichtbaar werd die drie kanten van het huisje omvat.

Natuurlijk hoorden ook een paar toespraken erbij. Gelukkig kort en krachtig. Henk Augustijn was één van degenen die het woord nam.
Ik vind het knap zoals op zo’n kort tijdsbestek dit is georganiseerd en is klaar gekregen.
Voor deze inhuldiging graffiti is zelfs het onkruid nog weggehaald!
Alles zag er dus schitterend uit….

Ook Joop Roelofs zelf en mede bandlid Peter Vink van de Kjoe namen het woord. Peter zei dat ze altijd vrienden waren gebleven.
Een emotionele omhelzing volgde….

The Wizards speelden hierna geweldige muziek.
Iedereen probeerde met Joop Roelofs op de foto te komen en/of maakte een praatje met elkaar.

Ook René Baron, stadsdeeldirecteur Escamp, was van de partij.
Hij nam graag een flyer mee voor een komend evenement: Indo Rock Festival (Tielman Brothers Tribute) aan de Bouwlustlaan.

De hele middag stond Joop Roelofs in de schijnwerpers.
Natuurlijk ook samen met zijn familie, vrienden en de nog levende bandleden.
Ik heb vreselijk veel foto’s gemaakt: ook veel bijna dezelfde (voor de zekerheid).
Hier kan je ze allemaal vinden, maar ze zijn niet bewerkt! Wil je voor persoonlijke doeleinden een in mooiere kwaliteit, neem gerust contact met me op.
Was je niet in de gelegenheid te komen, kan je het toch een beetje meebeleven 🙂