Ondernemers Challenge Escamp

Gisteravond werd in het Stadskantoor Escamp de Ondernemers Challenge Escamp gehouden, georganiseerd door de gemeente in samenwerking met DBaktiviteiten.
Deze was bestemd voor ondernemers die een eigen bedrijf wilden beginnen, bedrijfsruimte zochten of met elkaar wilden netwerken. Doel van de Ondernemers Challenge was om het ondernemerschap in Den Haag Zuidwest te stimuleren.

De avond werd geopend door wethouder Henk Kool (Economie) en Haags icoon Fred Zuiderwijk.

Naarmate de vroege avond vorderde werd het steeds drukker. Veel ondernemers hadden een eigen plekje ingericht in de hal van het Stadskantoor, waar zij zich presenteerden en met elkaar in gesprek gingen en veel informatie konden vergaren van elkaar, maar ook van bijvoorbeeld de Belastingdienst en de Kamer van Koophandel.
Ook waren er diverse workshops georganiseerd door de Kamer van Koophandel, maar ook door het bedrijf ETC, hoe bedrijven zich het beste met marketing konden bezighouden. Deze workshops werden druk bezocht.

Onder leiding van Fred Zuiderwijk gingen de gemeente, andere instanties en ondernemers het ‘gevecht’ met elkaar aan in een echte boksring, waarbij iedereen zich in de discussie kon mengen.

Er werd gediscussieerd over thema’s als veiligheid, regelgeving en ondernemerschap.
Tweet

Eén reactie
Remy Joyce Leurs
Het was een zeer geslaagde avond. Niet alleen leuke ondernemers tijdens mijn workshops acquisitie ontmoet maar ook bij onze beursstandjes! Het stadsdeelkantoor Leyweg doet dit soort dingen voor de ondernemers en dat wordt zeer zeker gewaardeerd door de ondernemers. Al met al een zeer sucsesvolle avond voor de Gemeente Escamp!