Fietsen is en blijft een levensgevaarlijke onderneming

Ondanks al het sneeuwschuiven dat je op diverse wegen ziet, blijft het fietsen (en ook wandelen) een ware crime!
Ik begrijp best dat de enorme sneeuwval van de afgelopen dagen een probeem vormt om alles begaanbaar te maken.
Maar waarom kunnen de hoofdwegen voor automobilisten wel sneeuwvrij gemaakt worden en blijven fietsers het “ondergeschoven hondje”?
De fietspaden zijn gewoonweg onbegaanbaar!
Natuurlijk kan je de hoofdwegen nemen; maar is dat verstandig, laverend tussen gewoon en vrachtverkeer, met naast je gladde delen?
Mijn lijf is me dierbaar, dus weer alles met de benenwagen gedaan wat niet bereikbaar was met de (gelukkig weer rijdende) tram.
Ik vind dit echt een steek die de gemeente heeft laat vallen.
Please follow and like us:
4 reacties
Eduard
Ondergeschoven kindje, zul je bedoelen, denk ik…
Lex
Hallo Geertje, Ik ga weer eens proberen (ben er nu mee begonnen) meer op het www en de blogs te komen. Het gekke is, je werkt niet (niet meer maatschappij), maar er is zoveel voor in de plaats gekomen, je komt werkelijk tijd te kort. Enfin, het wintert lekker in Holland (het werd tijd, toch), dus behalve buiten mooie wandelingen maken door het prachtig verstilde witte landschap, is het binnen goed en gezellig toeven; ook dus bezig zijn met de PC e.d.
Gr. uit een schitterend wit Zoetermeer.
admin
@Eduard,
Ja eigenlijk wel, maar was bedoeld als malapropisme.
Hondenweer, slecht behandelen en ondergeschoven kindje 😉
lisa
Het is bezopen dat het zo’n lage prioriteit heeft! Ik dacht dat onze buurt een beetje achterliep met de rest van Den Haag maar niks bleek minder waar. Laan Copes van Cattenburch was levensgevaarlijk nog vol met sneeuw en door de koud nu super glad. Er mogen best vragen gesteld worden waarom er zo weinig gedaan is de afgelopen dagen voor de fietsers maar ook voor sommige voetpaden.