Diversen

De Salonboot Oriënt is dit jaar 100 jaar oud

Salonboot Orient
Chris Schram van de Willemsvaart vaart hier met de Salonboot Orient

De Salonboot Oriënt is dit jaar 100 jaar oud en dat wordt gevierd met wel heel speciale vaarten.
De “Oriënt” is een klassieke salonboot uit het jaar 1925.
Het schip behoort in haar klasse tot één van de mooiste (kleine) salonboten van het land en is uitermate geschikt voor boottochten tot en met 10 passagiers (indien kleine kinderen meevaren tot en met 12 passagiers).

Salonboot OriëntWandelen & Varen – een unieke combinatie
Donderdag 27 november en donderdag 11 december bundelen Willemsvaart.nl – Rondvaarten Den Haag en Wandelen met Maup – Walking with Maup opnieuw hun krachten voor een bijzonder Haags evenement.
Stap aan boord van de 100 jaar oude salonboot “De Oriënt” voor een unieke tocht door de Haagse grachten, waarbij speciaal voor deze gelegenheid vijf bruggen open gaan. Dat is voor toeristische vaarten sinds 1968 niet meer gebeurd.

Daarna volgt een verrassende wandeling vol onbekende verhalen en vergeten hoogtepunten in het hart van de stad.

🕛 Tijd: 12:00 – 15:00
📍 Start & einde: Dunne Bierkade 13 (bij Restaurant Kaai 13)

💶 Prijs: € 20,-

Deelnemers worden verdeeld in twee groepen:

  • Eén groep begint met de vaartocht
  • De andere start met de wandeling

Bij de hoek Noordwal / Torenstraat wordt gewisseld. De eerste groep gaat dan wandelen en de tweede groep vaart terug.
Voor beide dagen zijn nog een paar kaarten, maar wees snel!
(Ook al is het weer minder aangenaam: de Salonboot Oriënt is een dichte boot mét verwarming.

Reserveren kan via info@salonbootdenhaag.nl
Meer informatie: klik hier.

Please follow and like us:

Laat een antwoord achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.