Muziek,  Stadsnieuws

Officiele opening Wateringse Veld College

Gebouw Wateringse Veld College

Heel lang was het Wateringse Veld College gevestigd in noodbarakken op de Leyweg.

De bouw van hun definitieve schoolgebouw op de Missouri duurde langer dan gepland, maar dit schooljaar kon men het nieuwe pand eindelijk betrekken.

Prachtig vind ik het eruit zien; midden op een eiland aan het eind van de Orlandostraat.

Natuurlijk kon men dit feit niet zonder een groots feest voorbij laten gaan.

 

Op 16 oktober werd waren ’s middags alleen genodigden welkom, waarbij na diverse toespraken door onder andere de architect van het markante gebouw, mw. Vera Yanovtchinsky, de voorzitter van de leerlingenraad en de voorzitter van de Raad van Toezicht dhr. Gerretsen het gebouw officieel werd geopend.

 

door het drukken op een knop was de opening een feit 

 

Dit gebeurde door op een rode knop te drukken door wethouder Sander Dekker, samen met de voorzitter van de leerlingenraad en (als ik me niet vergis) de heer P.W.J.L. Gerretsen, waarna met een kanon enorm veel zilveren papiertjes door de gymzaal (die voor die gelegenheid was omgetoverd tot feesthal) vlogen.

 

Mooie gezicht al die zilveren strookjes die rondvlogen 

 

Mooi gezicht!

 

’s Avonds was een gigantisch feest door de leerlingenraad georganiseerd.

Van alles was er te beleven, te doen en te kopen. Diverse lekkere hapjes en drankjes, bloemen, planten.

 

Raak! 

 

Je kon pokeren, een leraar “terugpakken” door een natte spons op zijn hoofd te richten (wat ook vaak lukte!), je haar door een kappersschool te laten doen. Er was een spookhuis, je kon jezelf professioneel op de foto laten zetten of een karikatuur van jezelf laten maken.

 

Lekker jezelf verwennen met een kappersbeurt 

 

Met een "standbeeld" op de foto

Alles koste geld; dit was niet zomaar.

De school zamelde namelijk geld in voor een goed doel: Dance4life.

Dit is de internationale organisatie die zich samen met jongeren inzet om de verspreiding van hiv en aids terug te dringen.

 

Al met al vond ik het een geweldige avond; ook mijn kinderen waren niet weg te slaan bij alles wat er te beleven viel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Van Velzen 

 

Tot slot was er een spetterend optreden van Van Velzen.

Natuurlijk was de gymzaal overvol!

 

Meer foto’s?Klik hier. 

En bij Richard Mulder, klik hier.

 

 

 

Please follow and like us:

Laat een antwoord achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.