Getuigen gezocht: onze Chrysler in brand gestoken
Op Den Haag FM kon je het hier (klik) al lezen, in de nacht van 17 op 18 maart werden vier auto’s in brand gestoken op verschillende plekken in onze regio.
Woensdagavond om 23.15 uur brandde op de Bouwlustlaan in Den Haag de eerste auto af, in de berm tegenover de daar gevestigde winkels.
Vanavond kregen we bezoek van onze wijkagenten; deze auto bleek de onze te zijn, waarover ik hier (klik) schreef dat hij was gestolen. 🙁
Er is helaas niets meer van over en staat nog voor onderzoek op Zichtenburg.
Natuurlijk willen zowel wij als de politie weten wie dat gedaan heeft; heeft u informatie, neem dan contact op met hun via 0900-8844. Liever anoniem? Bel dan met Meld Misdaad Anoniem op nummer 0800-7000.
Vanzelfsprekend geldt dat ook voor de andere auto’s die in vlammen zijn opgegaan: één die aan het Zonneoord geparkeerd stond, een ander die bij de Dekkershoek stond en een vierde auto die ‘s nachts rond 3.20 uur in brand werd gestoken. Deze auto stond geparkeerd aan de Nootdorpse Landingslaan.
11 reacties
Lisa
Niet te geloven, zou het een groep zijn of gewoon losstaande gebeurtenissen?
Hanny
Dit is ongelooflijk. Meestal worden auto’s gestolen en in brand gestoken als ze bij het een of andere misdrijf zijn gebruikt. Ik ben benieuwd wat er uit het onderzoek komt. Wel sneu dat jullie auto zo moet eindigen.
Pingback:
madbello
Dit vind ik echt zo erg, en zo zinloos. Heb echt geen woorden voor. De daders moeten hun handen afgehakt worden en afblijven van andersmans bezit.
Pingback:
Willem
Dit is echt een structurele plaag geworden in heel Nederland. Hopelijk pakken ze de daders, alhoewel die ongetwijfeld een uurtje later weer op straat staan met het verzoek zoiets niet meer te doen. Wat een land.
SirCumSized
De vier wagens waaronder helaas die van jullie stonden geparkeerd op de Nootdorpse Landingslaan (Ypenburg) , de Bouwlustlaan (Zuid-West), het Zonneoord (Zuid West) en bij de Dekkershoek (rand Zuid West/Loosduinen. Veel wagens dus in Zuid West e.o. aangestoken misschien zegt dit iets over van waar de daders vandaan komen? Hoewel die éne wagen in Ypenburg wel weer behoorlijk “uit de wijk” is aangestoken? Ik hoop in ieder geval dat de daders gepakt gaan worden. Eén voordeel voor je, er zijn meerdere wagens bij betrokken misschien voor joyriding, misschien voor een misdaad maar in ieder geval wel hierdoor meer aandacht van de politie tijdens het onderzoek?
tagrijn
Een auto jatten, kan ik nog wel een beetje begrijpen. Is handel. Maar dan in brand steken is helemaal ziek. Waarborgfonds?
Pingback:
Bert
nooit meer wat van gehoord
bert
Pingback: